סמנתה אברהמס Samantha Abrahams‏

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

מי אני

להיכנס לכושר לא חייב להיות מסע עינויים. יתכן שיהיו שריר או שניים שיכאבו בדרך, אבל אני מאמינה שצריך ליהנות מכושר, לא לפחד. אני הולכת לשפר לי את האיכות חיים , זו פריבילגיה מספקת ומתגמלת להפליא.

במקור מבריטניה, אני גרה עכשיו עם משפחתי האהובה ברמת בית שמש. אני עוזרת ללקוחות מרמת בית שמש, בית שמש וירושלים באימוני בריאות וכושר.

כמאמנת אישית מוסמכת ומאושרת וכמורה עם ניסיון רב בתחום הספורט, אני מאמינה באמונה שלמה ביתרונות האדירים שהכושר מביא לכל תחומי חיינו. אני מציעה גישה הוליסטית ללקוחותיי, ומאמנת אותם לא רק טכניקה, אלא גם עבודה שכוללת שינויים חשובים באורח החיים, בתזונה והפגת לחצים. בנוסף, אני מציעה עיסוי שיעזור ללקוחותיי להגביר את זרימת הדם, להפחית לחצים, לנטרל חרדות, לשפר את איכות השינה ולהרגיע כל חלק בגוף, יחד עם יתרונות רבים אחרים. כבונוס אשתף אתכם בכמה טיפים לטיפול עצמי / עיסוי במהלך השיעורים.

בנוסף למגוון אימונים המתאימים לכל הרמות אני גם מציעה שיעורים שמיועדים לנשים בהריון.

Who I Am

Getting in shape is not meant to be a torturous endeavour. There may be a sore muscle or two along the way, but I believe getting fit should be enjoyed, not dreaded. I get to change lives for a living, which is not only a privilege but incredibly fulfilling and rewarding.

Originally from the UK, I now live with my beautiful family in Ramat Beit Shemesh. I help clients from the Ramat Beit Shemesh, Beit Shemesh and Jerusalem areas with their health and fitness training.

As a fully qualified and accredited Personal Trainer and Exercise class teacher, I firmly believe in the positive benefits fitness brings to all areas of our lives. I offer a holistic approach to my clients, coaching them not only fitness but in working towards important lifestyle changes including nutrition and stress relief. Additionally, I offer massage to help my clients increase circulation, relieve tension, reduce stress, relieve anxiety, improve sleep, and promote relaxation throughout the entire body, as well as many other benefits. As a bonus I will share some self care/ massage tips with you during the flexibility parts of the classes. 

I am offering a variety of workouts suitable for all levels as well as some pre and post natal classes. 

שתפי עם חברות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

הצטרפי לניוזלטר שלנו

הצטרפי עכשיו למעגל הרחב של קהילת הנשים הספורטיבית של אתר זוזי

0 0 vote
Article Rating
לקבלת התראות על מה שרשמת
קבלי הודעה על
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

הצטרפי להדרכות למייל